Güncel Okuma Sayısı: 9

Bülbül’den Dınkırcı’ya ziyaret

13 Kasım 2014 günü saat:11.30’da Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı’ya makamında Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü  Abdullah Bülbül nezaket ziyaretinde bulundu. Keşan Kaymakamı  Bekir Dınkırcı ziyaret ile ilgi yaptığı değerlendirmede,..

Bülbül’den Dınkırcı’ya ziyaret

13 Kasım 2014 günü saat:11.30’da Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı’ya makamında Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü  Abdullah Bülbül nezaket ziyaretinde bulundu.

DSC_7098

Keşan Kaymakamı  Bekir Dınkırcı ziyaret ile ilgi yaptığı değerlendirmede, Çevre ve Şehircilik il Müdürü Abdullah Bülbül’ün İlçemizdeki hava kirliliği ve alınması gereken önlemler konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildiğini,bu konuda denetimlerin devam edeceğini,bugün itibariyle Doğalgaz Abone sayınının 642 olduğu,Doğalgaz gelmesi için 4500 Abone sayısına ulaşılması gerektiği,vatandaşlarımızı abone olmaya ve ilçemizi hava kirliliğinin önlenmesi amacı ile Edirne Mahalli Çevre Kurul Kararlarına uymaya yetkili,sorumluları ve vatandaşlarımız davet ederek,Marmara Bölge Temiz Hava Merkez Müdürlüğünün (mthm.gov.tr) adresinden ilçemizin anlık olarak hava kirliliği verilerine ulaşabileceklerini bildirmişlerdir.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Abdullah Bülbül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar dilemişlerdir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL