Kültür Sanat

Bülent Ersoy Edirne’de

Bülent Ersoy Edirne’de
Trakya’nın en büyük çok amaçlı salonu Gloria Park Diva’yı ağırlamak için gün sayıyor. Gloria Park’ın “Nostalji Gazino Geceleri” projesi çerçevesinde düzenlediği ilk konserde Türk Sanat Müziğinin en güçlü sesi Bülent Ersoy değerli sanatseverler ile buluşacak.
bulent-ersoy-2 bulent-ersoy-419 Kasım 2016 da gerçekleşecek konser büyük ses getirdi. Sadece Edirne değil, Çanakkale dahil olmak üzere tüm Trakya’dan konsere ilginin çok yoğun olduğunun altını çizen Gloria Park sahibi Cavit Alamut ” Salonumuz teknik donanımı, şık ve konforlu detayları, tüm zamanlara hitap eden ambiyansıyla, ağırlayabileceği en büyük sanatçı için hazır durumdadır. Bu konseri izlemek isteyenler için fiyatlarımız 250 TL den başlıyor. Misafirlerimizi ağırlarken fiyatlarımızın içirisinde mutfağımızın lezzetlerini tatma imkanıda sunuyoruz. Trakya’yı önemli sanatçılarla buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.
Yıllar sonra, 19 Kasım gecesi Edirne Gloria Park’ta sahne alacak Bülent Ersoy’un kentte bırakacağı etki ise şimdiden merak konusu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL