TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Güncel Spor
 • Okuma Sayısı: 304

 • BÜLENT TÜRKER RAHMETLİ NAİM SÜLEYMANOĞLU ANISINA LOKMA DAĞITTI

  Hollanda da yaşayan aslen Kırklareli  Vizeli olan Altın Lale organizesi onursal başkanı Bülent Türker tarafından   Vize de  halka Naim Süleymanoğlu anısına lokma dağıtıldı. Kaçırıldığı günden beri arkadaşı ve sırdaşı olan..

  BÜLENT TÜRKER RAHMETLİ NAİM SÜLEYMANOĞLU ANISINA LOKMA DAĞITTI
  Hollanda da yaşayan aslen Kırklareli  Vizeli olan Altın Lale organizesi onursal başkanı Bülent Türker tarafından   Vize de  halka Naim Süleymanoğlu anısına lokma dağıtıldı.
  Kaçırıldığı günden beri arkadaşı ve sırdaşı olan Hollanda da Bülent Türker in yanında da yaşayan  ve birlikte 2013 yılında hayatını yazdığı arkadaşı Naim Süleymanoğlu nun 4 cü ölüm yılında  dağıtılan  hayratta vatandaşlar çok sevindi ve Naim için dua etti.
  Bülent Türker daha önce 4 kez Türkiye ve Hollanda da  fotoğraf sergilerini açmış kitabı da  6 baskı 6000 adet hayranlarına ücretsiz imzalamıştı.
  Bu gün 1000 dolayında çocuğa da Naim Süleymanoğlu magneti hediye verileceğini açıklayan Bülent Türker  “Naim Dünyanın  tanıdığı Türkiye’nin en büyük gururudur. Sağlığında kıymeti bilinmedi. Şimdi her yere ismi veriliyor. Naim Süleymanoğlu 2013 yılında ilk kez Hollanda da düzenlenene ALTIN LALE ödülünü alan kişi olarakta tarihe geçmiş ve bu ödül onun hayatında aldığı son ödül olmuştur. Süleymanoğlu’nu unutmayacağız ,unutturmayacağız”  dedi

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL