HESABIM
Üye Ol

Bülent Türker ve Hasan Tek’ten Atatürk Sokağı’na Ziyaret

Bülent Türker ve Hasan Tek’ten Atatürk Sokağı’na Ziyaret

8 Nisan 2018 Pazar günü Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede koşacak olan Bülent Türker ve Hasan Tek 7 Nisan 2018 Cumartesi günü Rotterdam’daki Atatürk Sokağı’nı ziyaret etti. Türker, bu sokağın buradaki Türkler için önemli olduğunu belirterek “Hasan Tek kardeşimiz ve Gazeteci Erdoğan Demir ile birlikte Atatürk Sokağı’nı ziyaret ediyoruz. Yarınki maratonda Hasan’dam dereve bekliyoruz. Kendisine güveniyoruz” dedi....

Haberin Tarihi: 7 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:1189 defa okundu.

8 Nisan 2018 Pazar günü Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede koşacak olan Bülent Türker ve Hasan Tek 7 Nisan 2018 Cumartesi günü Rotterdam’daki Atatürk Sokağı’nı ziyaret etti.

Türker, bu sokağın buradaki Türkler için önemli olduğunu belirterek “Hasan Tek kardeşimiz ve Gazeteci Erdoğan Demir ile birlikte Atatürk Sokağı’nı ziyaret ediyoruz. Yarınki maratonda Hasan’dam dereve bekliyoruz. Kendisine güveniyoruz” dedi.

Hasan Tek’de Atatürk Sokağı’nı ziyaretinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğunu beliryerel “8 Nisan Pazar günü yapılacak Rotterdam Maratonu’nda şampiyon olarak Türk Milli Marşını dinletip Türk Bayrağı’nı göndere çektirmek amacındayım.Yarışa iyi bir şekilde hazırlandım.Bu yatış inlanan bana sunan ve sponsorum olan Bülent Türker’e teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı