Bülent Türker’den Vize’de Naim Süleymanoğlu Fotoğraf Sergisi

Bülent Türker’den Vize’de Naim Süleymanoğlu Fotoğraf Sergisi

Kırklareli’nin Vize ilçesinde 2-3-4 Aralık 2017 tarihlerinde  açık olacak olan Dünya,Olimpiyat şampiyonumuz büyük gururumuz Naim Süleymanoğlu’ nun 50 fotoğrafından oluşan sergi  Vize Kaymakamı Soner Zeybek ve Bülent Türker tarafından açıldı. Gençlerin ve esnafın büyük ilgi gösterdiği sergide  Vize Kaymakamı Soner Zeybek yaptığı açıklamada ” Efsaneyi unutturmamanız büyük bir vefa  , Naim tartışılmaz dünyanın en iyisi....

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:536 defa okundu.

Kırklareli’nin Vize ilçesinde 2-3-4 Aralık 2017 tarihlerinde  açık olacak olan Dünya,Olimpiyat şampiyonumuz büyük gururumuz Naim Süleymanoğlu’ nun 50 fotoğrafından oluşan sergi  Vize Kaymakamı Soner Zeybek ve Bülent Türker tarafından açıldı. Gençlerin ve esnafın büyük ilgi gösterdiği sergide  Vize Kaymakamı Soner Zeybek yaptığı açıklamada ” Efsaneyi unutturmamanız büyük bir vefa  , Naim tartışılmaz dünyanın en iyisi. Bayrağımızı defalarca  göklere çektirdi . Onun için ne yapsak azdır “dedi.

Naim Süleymanoğlu nun arkadaşlarından Bülent Türker ise” Hepimiz suçluyuz sağlığında kıymetini bilemedik ona vefa borcumuzu ödemek istiyorum. Kendisini Hollanda da misafir ettiğim ve Türkiye’de birçok kez görüştüğüm arkadaşım Naim  Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sporcularından biridir. O bir efsane ve ölümsüz kahramandı.

Gönül isterdi sağlığında sokaklara,okullara, spor salonlarına ismi verilsin ama yapılmadı. Şimdiden sonra verilecek ama o bunu göremeyecek. Bir devlet üstün hizmet madalyası bile veremedik Genç yaşta aramızdan ayrıldı. 50 fotoğraf koymamın nedeni  50 gün hastanede kaldı 50 yaşında vefat etti ve 50 fotoğrafla onu unutturmamak istiyorum. Bu ay  aynı serginin daha büyüğünü Hollanda’da açacağım. Onun için ne yapsak azdır. Nur içinde yatsın.29 yıldır rekorları kırılmadı ve kırılacağını da sanmıyorum.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı