TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Dünya Güncel
 • Okuma Sayısı: 323

 • Bülent Türker’in yaşamı Sözcü Gazetesi’nde geniş bir şekilde yer buldu

  Mürşide M.AYDEMİR Hollanda’nın Rotterdam şehrinde yaşayan aslen Kırklareli Vizeli olan, Hollanda’da 40 yılın en iyi kalpli insanı seçilen, Annesi Zehra Türker ile birlikte Hollanda Kraliyet Nişanını alan , Londra’daki ihalede..

  Bülent Türker’in yaşamı Sözcü Gazetesi’nde geniş bir şekilde yer buldu

  Mürşide M.AYDEMİR

  Hollanda’nın Rotterdam şehrinde yaşayan aslen Kırklareli Vizeli olan, Hollanda’da 40 yılın en iyi kalpli insanı seçilen, Annesi Zehra Türker ile birlikte Hollanda Kraliyet Nişanını alan , Londra’daki ihalede Arjantin  Cumhurbaşkanı tarafından Atatürk’e hediye edilen silahı alan, 2015 yılında Rotterdam’daki 309 metrekarelik evini Atatürk ve Çanakkale Müzesi olarak açarak ziyaretçilere açan Bülent Türker’in yaşamına Sözcü  Gazetesi’nde geniş bir şekilde yer verildi.

  1.sayfadan “Atatürk’e Hediye Edilen Tabanca” başlığı ile verilen ve 5.sayfada tam sayfa olarak yer alan Batuhan Serim imzalı haberde Türker’in tüm hayatı geniş bir şekilde yer buldu.

  Türker, kendi yaşamı ile ilgili habere yer veren Sözcü Gazetesi ile Sözcü Muhabiri Batuhan Serim ile Türkiye’de kendi haberlerine her zaman değer veren Gazeteci ve Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’e de teşekkür etti.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL