HESABIM
Üye Ol

Bunu Konuşalım’da bu hafta, “Bölge tarımı ve sorunları” konuşulacak! 

Bunu Konuşalım’da bu hafta, “Bölge tarımı ve sorunları” konuşulacak! 

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü; bölge tarımı ve sorunları konuşulacak.    Cavit Deniz’in sunacağı ve saat 13.30’da başlayacak “Bunu Konuşalım”ın bugünkü konukları ise; Tekcan Tarım’dan Kadirhan Tekcan, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hüseyin İnce ve Uzman Tarım Danışmanı Lütfü Açar olacak.   Keşan FM yetkilileri; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program...

Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:544 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü; bölge tarımı ve sorunları konuşulacak.   

Cavit Deniz’in sunacağı ve saat 13.30’da başlayacak “Bunu Konuşalım”ın bugünkü konukları ise; Tekcan Tarım’dan Kadirhan Tekcan, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hüseyin İnce ve Uzman Tarım Danışmanı Lütfü Açar olacak.  

Keşan FM yetkilileri; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi. 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı