HESABIM
Üye Ol

Bunu Konuşalım’da bu hafta, çeltik tarımı konuşulacak

Bunu Konuşalım’da bu hafta, çeltik tarımı konuşulacak

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta, tüm yönleriyle çeltik tarımı ele alınacak. Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak programın konukları ise;  çeltik üreticileri Ahmet Koru ve Kadirhan Tekcan ile İpsala Çeltik Üreticileri Birliği...

Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:257 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta, tüm yönleriyle çeltik tarımı ele alınacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak programın konukları ise;  çeltik üreticileri Ahmet Koru ve Kadirhan Tekcan ile İpsala Çeltik Üreticileri Birliği Başkanı Sedat Balcılar olacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı