Bunu Konuşalım’da bu hafta “Çocuklara Yönelik Şiddet ve Çocuk İstismarı” konuşulacak! 

Bunu Konuşalım’da bu hafta “Çocuklara Yönelik Şiddet ve Çocuk İstismarı” konuşulacak! 

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta; çocuklara yönelik şiddet, çocuk istismarı ve son günlerde artış gösteren kayıp çocuk vakaları ele alınacak.  Cavit Deniz’in sunacağı ve saat 13.30’da başlayacak “Bunu Konuşalım”ın 11 Temmuz 2018 Çarşamba günkü  konukları ise; Avukat Nilüfer Erk Oğuz ve Psikolog Anıl Dalkılıç olacak.   Bugünkü programla sezon tatiline girecek “Bunu Konuşalım”ın yeni bölümleri, Eylül ayından itibaren yayında...

Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:511 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta; çocuklara yönelik şiddet, çocuk istismarı ve son günlerde artış gösteren kayıp çocuk vakaları ele alınacak. 

Cavit Deniz’in sunacağı ve saat 13.30’da başlayacak “Bunu Konuşalım”ın 11 Temmuz 2018 Çarşamba günkü  konukları ise; Avukat Nilüfer Erk Oğuz ve Psikolog Anıl Dalkılıç olacak.  

Bugünkü programla sezon tatiline girecek “Bunu Konuşalım”ın yeni bölümleri, Eylül ayından itibaren yayında olacak. 

Keşan FM yetkilileri; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi. 

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı