Manşet Okuma Sayısı: 13

Bunu Konuşalım’da bu hafta, Keşan Belediyesi konuşulacak

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta; 1 Nisan’dan bugüne Keşan Belediyesi’nde neler değişti, yapılan ve..

Bunu Konuşalım’da bu hafta, Keşan Belediyesi konuşulacak

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta; 1 Nisan’dan bugüne Keşan Belediyesi’nde neler değişti, yapılan ve planlanan çalışmalar neler, yaz sezonu hazırlıkları ne durumda, sanayi sitesi çalıştayı, turizm çalıştayı, belediyenin gelir – gider durumu, belediye mülklerinin ihaleye verilmesi ve belediyede işten çıkarılan personel konuları değerlendirilecek.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü  saat 13.30’da başlayacak programın konuğu ise;  Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı olacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL