HESABIM
Üye Ol

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu, Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Yavaş…   

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu,  Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Yavaş…   

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, CHP’den Belediye Başkanı Aday Adayı Avukat Mustafa Yavaş olacak. Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 28 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak programda; Yavaş’ın adaylık açıklaması, projeleri ve Keşan’ın sorunları konuşulacak. Keşan FM...

Haberin Tarihi: 27 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:320 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, CHP’den Belediye Başkanı Aday Adayı Avukat Mustafa Yavaş olacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 28 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak programda; Yavaş’ın adaylık açıklaması, projeleri ve Keşan’ın sorunları konuşulacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek;  programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı