Güncel Okuma Sayısı: 16

Bunu Konuşalım’ın Bu Haftaki Konuğu Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan..     Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, Keşan..

Bunu Konuşalım’ın Bu Haftaki Konuğu Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan..    

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, Keşan Belediye Başkanı ve CHP’den Belediye Başkanı Aday Adayı Opr. Dr. Mehmet Özcan olacak. 

Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 7 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak programda; Belediye Başkanlığı görevini 3 dönemdir sürdüren Özcan’ın adaylık açıklaması ve 4. dönem projeleri konuşulacak.  

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek;  programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL