HESABIM
Üye Ol

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu, Mustafa Helvacıoğlu… 

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu, Mustafa Helvacıoğlu… 

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, AK Parti’den Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Helvacıoğlu olacak. Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 5 Aralık 2018 Çarşamba  saat 13.30’da başlayacak programda; Helvacıoğlu’nun adaylık açıklaması, projeleri ve Keşan’ın sorunları konuşulacak. Keşan FM yetkilileri,...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:203 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu, AK Parti’den Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Helvacıoğlu olacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve 5 Aralık 2018 Çarşamba  saat 13.30’da başlayacak programda; Helvacıoğlu’nun adaylık açıklaması, projeleri ve Keşan’ın sorunları konuşulacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek;  programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı