HESABIM
Üye Ol

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konusu, eğitim ve özel öğretim kurumları

Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konusu, eğitim ve özel öğretim kurumları

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılına başlarken; “Özel öğretim kurumlarına duyulan ihtiyaç, kurumlar arası rekabet ortamı ve eğitimde başarının tanımı”  konuları ele alınacak. Moderatörlüğünü Orçun Oğuz’un üstlendiği ve 11 Eylül 2019 Çarşamba günü  saat...

Haberin Tarihi: 10 Eylül 2019 - Okunma Sayısı:122 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılına başlarken; “Özel öğretim kurumlarına duyulan ihtiyaç, kurumlar arası rekabet ortamı ve eğitimde başarının tanımı”  konuları ele alınacak.

Moderatörlüğünü Orçun Oğuz’un üstlendiği ve 11 Eylül 2019 Çarşamba günü  saat 13.30’da başlayacak programın konukları ise;  Bahçeşehir Okulları Kampüs Müdürü Kenan Baran, Batı Eğitim Kurumları Kurucularından Mahmut Kaymaz ve Doğru Cevap Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi Anıl Çakır olacak.

Program, Keşan FM karasal yayını ile Keşan FM’in internet sayfası www.kesan.fm adresi ve facebook hesabından da canlı yayınlanacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı