HESABIM
Üye Ol

“Bunu Konuşalım”ın bu haftaki konusu “Keşan Devlet Hastanesi”  

“Bunu Konuşalım”ın bu haftaki konusu “Keşan Devlet Hastanesi”  

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının, 7  Şubat 2018 Çarşamba günkü konusu; “Keşan Devlet Hastanesi” olacak.  Saat 13.30’da başlayacak, Cavit Deniz ve Nilüfer Erk Oğuz’un birlikte sunacakları programa, konuk olarak, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli katılacak.  Keşan Devlet Hastanesi’nden aldıkları hizmet ve beklentileri konusunda halk ile gerçekleştirilen röportajlara da yer verilecek programda; “Keşan Devlet...

Haberin Tarihi: 6 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:445 defa okundu.

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programının, 7  Şubat 2018 Çarşamba günkü konusu; Keşan Devlet Hastanesi” olacak. 

Saat 13.30’da başlayacak, Cavit Deniz ve Nilüfer Erk Oğuz’un birlikte sunacakları programa, konuk olarak, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli katılacak. 

Keşan Devlet Hastanesi’nden aldıkları hizmet ve beklentileri konusunda halk ile gerçekleştirilen röportajlara da yer verilecek programda; Keşan Devlet Hastanesi’nin uzman açığı, kadro durumu, poliklinikler, acil hizmetleri ile yeni hastane binasının son durumu.” değerlendirilecek. 

Keşan FM yetkilileri; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi. 

 

 

 

 

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı