Köşe Yazısı

Burçlar ve etkileri

Burçlar ve etkileri
21 mart ile 20 nisan arası doğan KOÇ burçlarının doğum günlerini kutlarım.
Candan olan cesurca gözü kara atılgan, girişimci siz Koç enerjisi olmazsa kimse yerinden kalkmaz, alışkanlıklarından vaz geçmezdi galiba.Ateş gurubu olan koçları savaşçı Mars yönetir.
Ani öfkelenen sinirli ruh halinin altında bir o kadarda çocuk gibi kalpleri saklı derinliklerinde. En son söylenecek ne varsa hemen söyler ve ne yaptım ben keşke demesemiydim, yapmasamaydım ki! diyede kendini sorgulayan sıcak kanlı ruhlarıyla durumsuz olan Koçlar 12 burcun ilk burcu dur. Bize baharı ve yeniliği müjdeler.
Maceracı bazanda karşı tarafa dediğini zorlada olsa kabul ettirmek isterler, hevesli ve ilerici ruhları var.
Seyahat etmeyi çok seversiniz, kaderin verdigi engelleri aşabilecek güce sahip hissedersiniz kendinizi. Başınıza sorunlar genellikle bayanlardan gelebilir.
Koç burçları genellikle babalarından erken yaşta koparlar.
Çocuklarımızdan büyük mutluluk gelir size, ama ilk erkek çocuğu olan ondan uzak kalabilir.
2010 ila 2017 Uranüs döngüsüyle hayatlarında değişmedik hiç bir şeyleri kalmadı çoğu Koçlar evlendi, kimi ayrıldı, iş buldu, kimi işsiz kaldı, sevdiklerini kayıp etti, ev değişti, memleket değişti v.s. zorlanmadıkları hiç bir şey kalmamış gibi oldular.
En önemlisi hayata bakış açısı değişti geri dönüp bakarak kendilerini sorguladılar ve kimi pişman olurken kimi de Iyki böyle oldu dedi.
Ben demeyi öğretti Uranüs Koçlara.
Estetik merakı başladı görüntünüzü bile değiştirmek istediniz.
Terazi burçları ile sizin karmadan gelen bir çekim gücünüz var. Yengeç ve Oğlak burçları ile kadersel zorlanmalar yaşarsınız. Aslan ve Yay burçları ile enerjiniz uyumludur.
İkizler ve Kova burçları sizin enerjinizi artırır 2018 den 2027 yılına kadar Şifacı Chiron sizin burcunuzda kalarak karmadan getirdiğiniz yaralarınızı zaman zaman kanatacak amaaaa öyle sizi şifalandıracak ki hayata bakış açınız değişecek.
2017 ile 2021 yılı ise kariyer veya iş yeri gündeminiz de olacak. Aile ile ilgili mevzularınız gündeminizde olarak sorgulama yapacaksınız. Bekarlar aşklarını bitirme kararı alabilir. Çocukları olan çocuklarını sorguluyorlar, onların sağlık, okul sânat dallarıyla ilgilenmek durumunda kalacaklar.
Yurt dışı, eğtim ve uzak yerlerle ticaret yapanlar zorlanabilirler veya mahkeme konuları olanlar da netleşecekler bu yıl sonuna kadar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL