Burçlarınız

      Görkem YÜCE    Karma Astrolog gyuce@kesanpostasi.com       Güneş Yay burcuna geçmesiyle seyahatler,eğitimler,çocuklar,aşk ve sorumlulukların artacağı 2017 inin son ayını yaşayacağız ve yeni Ayla birlikde burçlara etkileri ne olacak KOÇ:Maddi konularda rahatlama olabilir çünkü  sosyal çevreden yeni imkanlar fırsatlarla karşılaşabilir bazı Koç burçları,düşüncelerinde ani değişikliklerle imaj değiştirebilirler içinizdeki maddi kaygıları biraz...

Yazar: Görkem YüCE - Yazının Tarihi: 27 Kasım 2017 - Okunma Sayısı:614 defa okundu.

 

    Görkem YÜCE

   Karma Astrolog

gyuce@kesanpostasi.com

 

 

 

Güneş Yay burcuna geçmesiyle seyahatler,eğitimler,çocuklar,aşk ve sorumlulukların artacağı 2017 inin son ayını yaşayacağız ve yeni Ayla birlikde burçlara etkileri ne olacak

KOÇ:Maddi konularda rahatlama olabilir çünkü  sosyal çevreden yeni imkanlar fırsatlarla karşılaşabilir bazı Koç burçları,düşüncelerinde ani değişikliklerle imaj değiştirebilirler içinizdeki maddi kaygıları biraz tevekkül olursanız daha mutlu olacaksınız sevgili Koçlar.
BOĞA:İlişki ve ortaklıklar gündeminiz olacak bazı hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Söz, nişan gibi bu iş alanda yani ortaklıklarda da ve aşk konularında da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çünkü bazı Boğalarda eski iş ve eş ayrılıkları deneyimlenecek sevgili Boğalar gizli düşmanlarınıza dikkat edin..
İKİZLER: İkibuçuk yıldan bu yana Yay burcu karşıtından aldığınız Satrun baskısı 20 Aralık’tan sonra bitiyor, önünüz açılarak emeğinizin karşılığı gelecek yeni iş alanında yükselme ve başarıya imza atacak bazi Ikizler burcu,eski aşklarla veya arkadaşla barışmalar  söz konusu olacak. Yeni sosyal çevreye gireceksiniz bu yılın sonu sevgili ikizler..
YENGEÇ:Yıl sonuna  kadar çocuklarla ilgili konular gündemde olacak ve bazı arzuları gerçekleşecek eşleriyle veya iş ortağıyla yeni dönüşümleri oluşacak yeni iş yeri deneyimleme zamanı. Şanslı bir aydalar seyahat planları olumlu olacak,bacak diz rahatsızlığına dikkatli olun sevgili Yengeçler..
ASLAN:Ev veya iş yeri gibi mal mülk edinme dönemi bazı Aslanların aşk konularıyla ilgili seyahatleri olacak ve çocuklarıyla ilgili kalıcı sevindirici konular yaşayacaksınız. Ciğerlerinizi koruyun sağlık olarak öksürük,allerjik durumlara dikkat sevgili Aslanlar..
BAŞAK:Yakın arkadaş ,komşu ,kardeş,kuzenlerle ve eğitim konularıyla  gündemde olacaksınız. Bu arada olumsuz bir şey yok ama ödemelerde biraz can sıkıcı olabilir bazıı Başaklarda. Aile ortamında biraz anlaşmazlığın olabilir sesiz kalmakta yarar var sevgili Başaklar..
TERAZİ:Artık ben demeyi öğreneceksiniz eşinize,ortağınıza karşı hakkınızı savunmayı yaparken biraz sivri dilli olmaktan kaçının.Yeni iş girişimlerinde bulunacaksınız ve misafir akraba ziyaretleriniz artabilir..
AKREP: Artık kendiniz için bir şeyler yapma zamanı geldiğini anlayabildiniz alacak verecek para konuları bu yıl sonuna kadar sizi meşgul edecek görünüyor.Evraklar ve imzalanacak işler soz konusu ,beklemede olan  islerden dolayı buda sizi rahatsız etmeye başladı görünüyor sevgili Akrepler..
YAY: iki buçuk yıldır hayat dersini verdi Satrun baba 20 Aralık sonrası birazda olsa rahat  nefes alacaksınız.Ruhsal olarak geliştirdi sizleri eğer muhasebenizi yapabildinizse Evrensen mükâfat akacaksınız. Bazı Yaylar yasak aşkdan uzak kalmalısınız ve aile  içinde hastanızla ilgilenebilirsiniz  sevgili Yaylar…
OĞLAK; Sosyal çevrede yeni dernekler vakıflar veya  hükümet ortamlarında bulunabilirsiniz. Parasal konularda dikkatli olun  evrakları iyi kontrol etmeden imza atmayınız.Uzak yerlerden can sıkıcı haber alabilirsiniz sevgili Oğlaklar..
KOVA: Size ait olan hakkınız Aralık ayında kariyerle birlikte gelecek bazı Kovaların bu aralar Kariyerleriyle ilgili hissettikleri mantıklarından daha geçerli olacak bunu değerlendirmelisiniz ve rüyalarınızda size yol olacak.Bağımlılık veya alışkanlıklarınızı kontrol altına almalısınız sevgili Kovalar…
BALIK: Tatil  veya yolculuklar yapmanız keyifli ve zevkli geçecek. Uzak yerlerde eğitim veya ithalat, ihracat gibi konular bazı balıklarda kazanç sağlayacak. Kalabalık ortamda bir bayanla zıtlaşmaktan uzak kalın ama bu aralar kendinizde beğenmediğiniz bir yanınızı sorun etmekten vazgeçin sevgili Balıklar.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı