HESABIM
Üye Ol

Burhan Çelik’ten Aydın İstek’e Teşekkür…

Burhan Çelik’ten Aydın İstek’e Teşekkür…

Burhan Çelik, Aydın İstek’e sanata ve sanatçıya verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Zifir-i Azap Filminin Keşanlı başrol oyuncusu Burhan Çelik, 7 Eylül 2018 Cuma günü Keşan’da gerçekleşen filmin Galası ile ilgili olarak kendisine ve film ekibine gerekli desteği veren Cine Bendis ve İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek’e teşekkür etti. Çelik, İstek’in...

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:774 defa okundu.

Burhan Çelik, Aydın İstek’e sanata ve sanatçıya verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Zifir-i Azap Filminin Keşanlı başrol oyuncusu Burhan Çelik, 7 Eylül 2018 Cuma günü Keşan’da gerçekleşen filmin Galası ile ilgili olarak kendisine ve film ekibine gerekli desteği veren Cine Bendis ve İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek’e teşekkür etti.

Çelik, İstek’in sanata ve sanatçıya verdiği değerin çok önemli olduğunu belirterek, “Keşan’da sanat anlamında önemli bir merkez olan Cine Bendis, Keşan ve bölgemize çok önemli hizmet vermektedir. Halkımızın büyük ilgisini çeken Cine Bendis Sahibi Aydın İstek arkadaşımıza sanat ve sanatçıya verdiği destek ve Zifir-i Azap filmimizin galası için yaptığı katkıdan dolayı kendisine şahsım ve tüm film ekibimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İstek Zifir-i Azap Filmi Galası öncesi, filmin yönetmeni Haydar Işık ile Burhan Çelik ve tüm film oyuncularına birer plaket takdim etti.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı