TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Güncel Manşet

Bursa’da bir hayırsever ihtiyaç sahiplerinin market borcunu ödedi

– Gemlik ilçesinde yaşayan bir hayırsever, ilçedeki dört marketteki maddi durumu iyi olmayanların yaklaşık 14 bin liralık borcunu kapattı BURSA (AA) – Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin..

Bursa’da bir hayırsever ihtiyaç sahiplerinin market borcunu ödedi
– Gemlik ilçesinde yaşayan bir hayırsever, ilçedeki dört marketteki maddi durumu iyi olmayanların yaklaşık 14 bin liralık borcunu kapattı
Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin market borcu ödendi. ( Kazım Bulut – Anadolu Ajansı )

BURSA (AA) – Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin market borcu ödendi.

İlçenin farklı bölgelerindeki dört markete giden bir hayırsever, market sahiplerine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle insanların zor günler yaşadığını, bazı kişilerin borcunu ödemekte zorlandığını gördüğünü anlatarak, maddi durumu yetersiz borçluların borcunu ödemek istediğini belirtti.

Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin market borcu ödendi. ( Kazım Bulut – Anadolu Ajansı )

Toplamda 14 bin liralık borcu ödeyen hayırsever, adının paylaşılmamasını istedi.

Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin market borcu ödendi. Market sahibi Hülya Baysan (fotoğrafta), markete gelen bir kişinin borç defterindeki bazı kişilerin borçlarını ödediğini söyledi. ( Kazım Bulut – Anadolu Ajansı )

Market sahibi Hülya Baysan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, markete gelen bir kişinin önce “Borç defteriniz var mı?” diye sorduğunu belirterek, “Borç rakamını sordu. İçlerinden ihtiyaç sahipleri ve yardımlarla geçinen insanları seçerek ödeme yaptı ve borçlarını ödedi. Koronavirüs nedeniyle zor durumda olan insanlar var. Kâğıt toplayan, hurdacılık yapan vatandaşlar var. Bunları da ödedi.” diye konuştu.

Bursa’nın Gemlik ilçesinde, bir hayırsever tarafından ihtiyaç sahiplerinin market borcu ödendi. Market sahibi Kenan Sancar (fotoğrafta), markete gelen bir kişinin borç defterindeki bazı kişilerin borçlarını ödediğini söyledi. ( Kazım Bulut – Anadolu Ajansı )

Başka bir market sahibi Kenan Sancar da hayırseverin kendisinden borç defterini çıkarmasını istediğini aktararak, defterdeki tüm borçların ödemesini yaptığını kaydetti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL