Büyükçekmece Belediyesi’nden soğuk havalarda çorba ikramı

Büyükçekmece Belediyesi’nden soğuk havalarda çorba ikramı

Büyükçekmece Belediyesi, kışın mevsimin soğuk günlerinde vatandaşa sıcak çorba ikramında bulunuyor. Sabahın ilk saatlerinde halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde, otobüs duraklarında ücretsiz sıcak çorba dağıtımı vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. “Vatandaşlardan belediyeye teşekkür” İstanbul’da son yılların en soğuk günleri yaşanırken Büyükçekmece Belediyesi, vatandaşların içini ısıtan sıcak çorba hizmeti vermeye başladı. Vatandaşlar ikram aracındaki hazır çorba,...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:259 defa okundu.

Büyükçekmece Belediyesi, kışın mevsimin soğuk günlerinde vatandaşa sıcak çorba ikramında bulunuyor.

p1340826 p1340828

Sabahın ilk saatlerinde halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde, otobüs duraklarında ücretsiz sıcak çorba dağıtımı vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

Vatandaşlardan belediyeye teşekkür”

p1340832 p1340844

İstanbul’da son yılların en soğuk günleri yaşanırken Büyükçekmece Belediyesi, vatandaşların içini ısıtan sıcak çorba hizmeti vermeye başladı. Vatandaşlar ikram aracındaki hazır çorba, kahve ve çay ikramlarından istediğini seçip içebiliyor. Otobüs durakları dışında vatandaşların yoğun olarak bulunduğu yerlerde de çorba ikramı yapılıyor. Sıcak çorba ikramına ilgi gösteren vatandaşlar, Büyükçekmece Belediyesi’nin verdiği hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek;  “Soğuk ve karlı havada işe, okula gidenler için çok iyi bir uygulama olmuş. Sabah çok erken saatte çıkıp kahvaltı yapamayanlar var. Büyükçekmece Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandılar.

p1340863 p1340867

Büyükçekmece Belediyesi’nin sıcak çorba ikramı soğuk günlerde devam edecek.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı