HESABIM
Üye Ol

Büyükçekmece, manolya kokacak

Büyükçekmece, manolya kokacak

Büyükçekmece Belediyesi, ilçe genelinde ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Mahallesi Soydan Sokak’ta yolun her iki yakasına çiçekleri çok güzel kokan Manolya ağaçları dikti. Daha renkli bir Büyükçekmece! Büyükçekmece Belediyesi, 2016 yılında ilçe genelinde başlattığı 4 mevsim canlı ve renkli ağaç dikim çalışmalarını yeni yılda da sürdürüyor. Park ve Bahçeler...

Haberin Tarihi: 4 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:850 defa okundu.

Büyükçekmece Belediyesi, ilçe genelinde ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor.

01 02

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Mahallesi Soydan Sokak’ta yolun her iki yakasına çiçekleri çok güzel kokan Manolya ağaçları dikti.

Daha renkli bir Büyükçekmece!

02

Büyükçekmece Belediyesi, 2016 yılında ilçe genelinde başlattığı 4 mevsim canlı ve renkli ağaç dikim çalışmalarını yeni yılda da sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Atatürk Mahallesi, Soydan Sokak’ta yolun her iki yakasına manolya ağaçları dikti. Mayıs ve Ağustos aylarında açan hoş kokulu çiçekleriyle bilinen manolyalar, Soydan Caddesi’ni çok daha güzel bir görünüme kavuşturacak.

2017’de ağaçlandırma çalışmaları devam edecek

01

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Manolya ağacının parlak yeşil yaprakları ve çok güzel kokan iri çiçekleriyle çok özel bir ağaç olduğunu belirterek; “Manolyalar İstanbul iklimine en uygun ağaç türlerindendir. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin daha renkli, daha canlı bir Büyükçekmece için başlattıkları ağaç dikim çalışmalarımız bu yılda devam edecek” diye konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı