Siyaset

Çakır:“Paşayiğit’teki su sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor”

CHP Keşan İlçe Başkanı Çakır: “Paşayiğit’teki su sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor” HABER MERKEZİ CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Paşayiğit Mahallesi’nde 5 gündür devam eden..

Çakır:“Paşayiğit’teki su sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor”

CHP Keşan İlçe Başkanı Çakır:

“Paşayiğit’teki su sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor”

HABER MERKEZİ

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Paşayiğit Mahallesi’nde 5 gündür devam eden su sorununu yerinde inceledi. Çakır, mahalle sakinlerinin mağduriyetini dinledi.

Paşayiğit Mahallesinde yaşanan su sorunu ile ilgili olarak İlçe Başkanı Çakır ile birlikte CHP Keşan Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Feridun Tümer, yönetim kurulu üyeleri Muzaffer Özcan, Çiğdem Çeliktuğ Öztürk ve Av. Baturay Ulu, geçtiğimiz gün Paşayiğit Mahallesini ziyaret etti.

Çakır, buarada yaptığı açıklamada; “5 gündür suları akmayan Paşayiğit mahallemize gidip vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik, çözüm önerilerimizi sunduk. Paşayiğit mahallesi bu sıcak yaz günlerinde ciddi bir su sıkıntısı yaşıyor. Durum bu haldeyken geçici de olsa bir çözümün getirilemediğini ve Keşan Belediyesinin kendilerine duyarsız kaldığını görüyoruz” dedi.

Çakır, Keşan Belediyesi’ne çağrıda bulunarak, “Vatandaşlarımızın mağduriyetini bir an önce giderin” ifadelerini kullandı.

 

Mahalle sakinleri de CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ile beraberinde ziyarete gelen CHP heyetine teşekkür ettikten sonra, su sorunundan dolayı büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek, belediyeden çözüm istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL