HESABIM
Üye Ol

Çaldığı televizyonu sattı, tutuklandı

Çaldığı televizyonu sattı, tutuklandı

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yürütülmekte olan Evden Hırsızlık-Konut Dokunulmazlığının İhlali olayı ile ilgili olarak olay yerinden alınan parmak izinin E. Ç. isimli şahsa ait olduğu tespit edilmiş konuyla ilgili olarak Keşan Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda şüpheli E. Ç. 10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Yukarı Zaferiye Mahallesi Üçler sokaktaki ikamette yakalandı. E.Ç. yapılan görüşmede olayı doğruladığını, ...

Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2019 - Okunma Sayısı:343 defa okundu.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yürütülmekte olan Evden Hırsızlık-Konut Dokunulmazlığının İhlali olayı ile ilgili olarak olay yerinden alınan parmak izinin E. Ç. isimli şahsa ait olduğu tespit edilmiş konuyla ilgili olarak Keşan Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda şüpheli E. Ç. 10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Yukarı Zaferiye Mahallesi Üçler sokaktaki ikamette yakalandı.

E.Ç. yapılan görüşmede olayı doğruladığını,  çalmış olduğu televizyonu Cumhuriyet Mahallesi İmren sokakta ikamette kalan bir şahsa sattığını beyan etti.

Çevrede yapılan araştırmada şahsın K. Ç. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş şahısla yapılan görüşmede televizyonu E. Ç. isimli şahıstan 400 Tl karşılığında satın aldığını beyan etmiş, Keşan Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda Televizyon müşteki şahsa teslim edilmek üzere muhafaza altına alınmış K. Ç. isimli şahıs aynı dosya kapsamında Suç Eşyasının Satın Alınması suçundan şüpheli sıfatı ile ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır.

Olayı gerçekleştiren E. Ç. isimli şahıs ise aynı günü mevcutlu olarak Keşan Cumhuriyet Başsavcılığına intikal ettirilmiş çıkarıldığı mahkemece Tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna sevk edilmiştir.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı