Manşet Spor

Çamlıbel’den Şampiyonlara yemek…

Çamlıbel’den Şampiyonlara yemek…

Çamlıbel’den Şampiyonlara yemek…

Edirne Küçük Kızlar Ligi Voleybol Şampiyonu olan Keşan Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları,Çamlıbel Restaurant’ta verilen yemekte şampiyonluğu kutladı.

16 Mart 2013 Cumartesi günü saat 15.30 sıralarında başlayan yemekte, Çamlıbel Restaurant Sahibi Volkan Kuru, Keşan Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularını başarıları nedeniyle kutladı ve ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.
Keşan Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Raşit Değirmenci ise Çamlıbel Restaurant Sahibi Kuru ve çalışanlarına ise yemekten dolayı teşekkür etti.
Mehmet Özcan’da şampiyonluğu kutladı
DSC_2644

Çamlıbel Restaurant’taki yemeğe katılan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’da Keşan Gençlik’in Küçük Kızları, başarısından dolayı kutladı.
Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Kılavuz ve Belediye Meclisi Üyesi İlhan Boz ile birlikte Çamlıbel Restaurant’a  gelen Özcan, burada Keşan Gençlik’in küçük kızlarını tek tek tebrik ederek, başarılar diledi.
Mehmet Özcan, Bölge Şampiyonası’na gidecek olan Keşan Gençlik’e başarılar dilerken, elinden gelen desteği vereceğini ve burada da bir şampiyonluk beklediğini söyledi.

Küçük Kızlar dalında ilk kupa

DSC_2651

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü’nün, Küçük Kızlar Ligi’nde aldığı şampiyonluk kupasının, Keşan tarihindeki ilk küçük kızlar ligi kupası da olduğu öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL