Manşet Okuma Sayısı: 18

Çamlıca Muhtarlığı’ndan bocuk ekibine teşekkür yemeği..

Çamlıca Muhtarlığı 1 Şubat 2019 Cuma  günü akşamı  sponsor olan Grabuna Restaurant’ta  Bocuk ekibine teşekkür yemeği düzenledi. Yemekte konuşan Çamlıca Köyü Muhtarı Arif Büyükyatıkçı; “3 ay boyunca gece gündüz emek..

Çamlıca Muhtarlığı’ndan bocuk ekibine teşekkür yemeği..

Çamlıca Muhtarlığı 1 Şubat 2019 Cuma  günü akşamı  sponsor olan Grabuna Restaurant’ta  Bocuk ekibine teşekkür yemeği düzenledi.

Yemekte konuşan Çamlıca Köyü Muhtarı Arif Büyükyatıkçı; “3 ay boyunca gece gündüz emek verdiniz. İnanarak çalıştınız. Küçük bütçelerle büyük işler başardık.  Ulusal basın ve dünya basınında en çok trajlı ajanslarda yer aldık. Bu hepimizin başarısı, sizinle gurur duyuyorum.  Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Bu akşam özellikle gece gündüz demeden etkinliğin hazırlık aşamasında ve sunumunda desteğini esirgemeyen Ufuk Çakır’a ayrıca teşekkür ediyorum. Üstün gayret ve emeklerinden dolayı ona teşekkür plaketi takdim ediyoruz.

Emek veripte aramızda olmayan arkadaşlarımız da var. Billur Ocak, Burhan Yaltaoğlu, Altar Akgün, Hasan Ege Ardıç, Hüseyin Efe Ardıç, Mehmet Uzun, Ayşe Çilingir, Gülçin Deniz Çilingir’e de ayrıca teşekkür ederim.

Gelecek yıl yapılacak olan Bocuk Gecesi ve diğer faaliyetlerimizde aynı katkı ve desteğinizi görmeyi ümit ediyoruz. Sağolun varolun.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL