Siyaset

Candan Erçetin CHP Adayı mı Oluyor?

HABER MERKEZİ- Seçime az bir zaman kala, Milletvekili aday adaylarının durumları da giderek netleşiyor. Siyasi kulislerden sızan son gelişmelere göre ise, Kırklarelili ünlü sanatçı Candan Erçetin ‘ in, CHP Genel..

Candan Erçetin CHP Adayı mı Oluyor?

HABER MERKEZİ- Seçime az bir zaman kala, Milletvekili aday adaylarının durumları da giderek netleşiyor. Siyasi kulislerden sızan son gelişmelere göre ise, Kırklarelili ünlü sanatçı Candan Erçetin ‘ in, CHP Genel Merkezi ile görüşmeler yaptığı ve listede 1. Sıra adayı olacağı yönünde iddialar bulunuyor.

Zortul Medya Grubu’ndan Şenol Goncagül’ün özel haberine göre Sanatçı Candan Erçetin’in Kırklareli’den CHP Milletvekili aday adayı olacağı iddia ediliyor.

Siyasi kulislerde yapılan yorumlarda : “Candan Erçetin, önemli ve başarılı bir sanatçı. Üstelik de Kırklareli. Halen Lüleburgaz ayvalı  koyundeki çiftliğinde yaşıyor. Erçetin ‘ in CHP ‘ den milletvekili adayı olması, siyasetteki tüm dengeleri bozabilir ve CHP nihayet 3/0 ı yakalayabilir. Umalım ki, bu iddialar gerçek olsun” söylemleri yer buluyor.

“BURHAN ÖCAL DA GİRSİN, RENKLİ BİR MECLİS OLSUN”

Kırklareli ünlü sanatçı Candan Erçetin ‘ in adının CHP kulislerinde yankılanması sonrasında bazı vatandaşların da “Dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öcal da, CHP veya başka bir partiden aday olur ve TBMM ne girebilir ise TBMM de son derece hareketli anlar yaşanır.” Şeklinde esprili yorumlar yapıyorlar.

ÖZKAN BAŞARAN YİNE FARKINI ORTAYA KOYDU

Candan Erçetin ‘ in, CHP den milletvekili adayı yapılacağı yönündeki iddiayı ortaya atan ve büyük ses getiren Yeşilyurt Gazetesi köşe yazarı Özkan Başaran, yine ters köşe yaptı! Bir kere daha ortaya çıktı ki; yerel siyasette, Özkan Başaran ve Zortul Medya ekibinin yeri ve önemi büyük. Candan Erçetin’in; hem ünlü bir isim. Hem Kırklarelili. Hem de, yıllardır CHP ve Kırklareli ‘ nin özlemini çektiği BAYAN milletvekili olabilmeye yatkın olduğunun altını çizen Özkan Başaran : “Aynı anda, olması gereken tüm vasıfları aynı anda üzerinde taşıyabilen bir isim. CHP ‘ nin, bu operasyonu ile tüm ülkede önemli bir ses getirmesi muhtemel.” Diyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL