TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Okuma Sayısı: 413

Cavit Balcı ve Bülent Türker Keşan’daki çocukları mutlu etti

Hollanda’daki 2 hayırsever ve hayvansever Cavit Balcı,  Balcı Reizen ve kardeşleri ile Bülent Türker’in beraber çalışması ile  Bülent Türker’in kolleksiyon formalarının satışından elde edilen gelirlerle alınan  ve her gün bir..

Cavit Balcı ve Bülent Türker Keşan’daki çocukları mutlu etti
Hollanda’daki 2 hayırsever ve hayvansever Cavit Balcı,  Balcı Reizen ve kardeşleri ile Bülent Türker’in beraber çalışması ile  Bülent Türker’in kolleksiyon formalarının satışından elde edilen gelirlerle alınan  ve her gün bir kasabada çocukları ve sokak hayvanları sevindiren “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ”  projesi doğrultusunda Keşan da kurada çıkarak buradaki çocuklar sevindirildi.
Keşan basınından Erdoğan Demir ve iş adamı Akif İnan’a gönderilen koli  ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Cavit Balcı yaptığı çalışmada  “Sokak hayvanlarına ve çocuklara desteğimiz devam edecek. Onları seviyoruz” dedi.
Kolleksiyoner ve hayırsever Bülent Türker de “Kolleksiyonlarımı satıyorum ve gelirleri ile çocukları ve  hayvanları mutlu ediyoruz Cavit bey de 2 forma alarak bize büyük destek verdi. Zaten her zaman yanımda olan duyarlı bir  arkadaş. Çalışmalarımız devam edecek. Bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Yardımlarımızın çocuklarımıza ulaşmasında Keşan’da bizlere yardımcı olan Erdoğan Demir ile Akif İnan’a da teşekkür ediyorum”
Öte yandan Keşan’da yardımların ulaştırıldığı çocuklar ile aileleri de Bülent Türker, Erdoğan Demir ve Akif İnan‘a ayrıca teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL