Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 5.514

ÇEKİLMEDİM HALA SEVİYORUM ( HEP TEKERRÜR)

Merhaba sevgili okurlarım,  bugün aldığım bir haberle Keşan Postas’ında yayınlanan  “Köşemi Seviyorum” yazımın en çok okunan köşe yazısı sıralamasında birinci olmasının mutluluğunun temiz enerjisiyle yazıyorum… Öncelikle ‘Köşene mi çekildin?’ Sorusunu..

ÇEKİLMEDİM HALA SEVİYORUM ( HEP TEKERRÜR)

Merhaba sevgili okurlarım,  bugün aldığım bir haberle Keşan Postas’ında yayınlanan  “Köşemi Seviyorum” yazımın en çok okunan köşe yazısı sıralamasında birinci olmasının mutluluğunun temiz enerjisiyle yazıyorum…

Öncelikle ‘Köşene mi çekildin?’ Sorusunu soran okurlarıma cevabım ; “Çekilmedim, tüm yoğun tempoma rağmen  köşe yazarlığını seviyorum, kendim için söyleyecek son sözüm bitmediği sürece devam devam devam…

En son yazımda sizlere bitmek üzere olan bir maratonun son kilometrelerinden seslenmiştim. Görüşmediğimiz sürede; başladığım Konaklama İşletmeciliği lisansımı tamamladım, radikal bir kararla iş hayatının beni yazmaktan uzaklaştırdığını anladığım noktada, sadece yazar olarak hayatıma devam etme kararı aldım. Ve; “Gölgesi hükümdar yüzü gün doğumuydu, insan olamayacak kadar iyi melek olamayacak kadar acımasızdı.” Tanıtımıyla yıllardır beklediğiniz, zamanı ve mekânı yazılmayan hikâyelerle, her devrin kitabı “Anneler de Yakar ALMULA” 2018 Ocak ayında siz okurlarımla buluşturmanın onurunu yaşadım. Tekirdağ İl Kültür Turizm Müdürlüğünün Kütüphane Haftasında; il halk Kütüphanesinde ve Tekira Avm’de düzenlediği imza günleri ve Tekirdağ  Büyükşehir Belediyesinin Des Otel’de, son olarak Büyükçekmece Belediyesinin düzenlediği imza günlerine bizzat katılarak siz değeri okurlarımla buluştuk.

Kitabımda ki öykülerim birçok okurumu derinden etkiledi. Gelen talep ve isteklerde “Almula; roman olmayı hak ediyor, Almula öyküsüne doyamadık.” Yorumlarını dikkate alarak yön pusulamı Almula’ya çevirdim. Hikâyesini kurgularken, aklımda sakladığım;  geçmişini, sebeplerini, sonunu okurlarıma aktarmak üzere geceler boyu süren yazma serüvenimin varışına yaklaşmak üzereyim. Son sayfalarını yazdığım Almula romanı için sabırsızlıkla bekleyen okurlarıma ilk ipucu olarak “Mutluluğunuz bir gölgenin oyunu mu?” diyorum ‘Almula yakında kitaplığınızda’ mesajını Keşan Postası aracılığıyla tüm Türkiye’de ve yurt dışında yaşayan okurlarıma müjdeliyorum. Sağlıkla, sevgiyle, kitapla kalın.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL