HESABIM
Üye Ol

CEMİL İPEKÇİ HOLLANDA’YA DAMGA VURDU. “2019 BİZİM YILIMIZ OLACAK”

CEMİL İPEKÇİ HOLLANDA’YA DAMGA VURDU. “2019 BİZİM YILIMIZ OLACAK”

Hollanda da 2 yıldır damgasını vuran , Hollanda ve Türklerin büyük sevgisini kazanan Dünyanın ünlü moda  tasarımcı Cemil İpekçi  çalışmalarını ve 2019  hedefini Rotterdamda Masha  Cafe  Restaurantta yaptığı  basın toplantısı ile açıkladı. Türkiye’nin Hollanda dan 100 yıl ileri olduğunu söyleyen Cemil İpekçi’nin ekibinde Hukuk Danışmanı  Tarık Şaki ve  asistanı  Oya Demirbağ   ve  PREMİER TERZİ Aynur Gümüşalev...

Haberin Tarihi: 5 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:637 defa okundu.

Hollanda da 2 yıldır damgasını vuran , Hollanda ve Türklerin büyük sevgisini kazanan Dünyanın ünlü moda  tasarımcı Cemil İpekçi  çalışmalarını ve 2019  hedefini Rotterdamda Masha  Cafe  Restaurantta yaptığı  basın toplantısı ile açıkladı.

Türkiye’nin Hollanda dan 100 yıl ileri olduğunu söyleyen Cemil İpekçi’nin ekibinde Hukuk Danışmanı  Tarık Şaki ve  asistanı  Oya Demirbağ   ve  PREMİER TERZİ Aynur Gümüşalev de katıldı.

1966 yılında da Amsterdama geldiğini eğitimini Belçika’da bitirdiğini  belirten   İpekçi yüzlerce ödülü arasından en gurur duyduğu ödülünün Hollanda dan çıkan  ve 2001  yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın için tasarladığı  çiçekli elbise olduğunu  belirtti.

Bu elbise 2 dünya ödülü aldı. Çok gururlandım dedi. 2019 Nisan ayından sonra  büyük patlama yapacaklarını belirten İpekçi çok yakında  Rotterdam da bir atöyle  açacaklarını ve çalışmalarını burdan devam edeceklerini belirtti.

2019 yılında yeni projeleri için çalışmalarının devam ettiğini , Rotterdam’ a ve Hollanda ya tasarım ve  modayı öğreteceğini belirten Türklerin gururu  dünya markası Cemil İpekçi kendisini eleştirenlere de zamanı geldiğince kendilerine gerekli dersi başarılarımla vereceğim”  dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı