HESABIM
Üye Ol

Cenap Kürümoğlu’nun eşi vefat etti…

Cenap Kürümoğlu’nun eşi vefat etti…

Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetinin Başkanı olan ve Habertrak gazetesi sahibi Cenap Kürümoğlu’nun  eşi Zeynep Kürümoğlu hayatını kaybetti. Tekirdağ milletvekili Faik Öztrak’ın danışmanı Ogün Kürümoğlu’nunda annesi olan Zeynep Kürümoğlu’nun cenazesi 13 Mayıs 2018 Pazar günü ikindi namazına müteakip Hürriyet Mahallesi Gazi Murat Bey Camii’nden kaldırılacaktır. Tekirdağ eski milletvekili Nihan İlgün’ün yeğeni de olan Zeynep Kürümoğlu uzun...

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:2057 defa okundu.

Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetinin Başkanı olan ve Habertrak gazetesi sahibi Cenap Kürümoğlu’nun  eşi Zeynep Kürümoğlu hayatını kaybetti.

Tekirdağ milletvekili Faik Öztrak’ın danışmanı Ogün Kürümoğlu’nunda annesi olan Zeynep Kürümoğlu’nun cenazesi 13 Mayıs 2018 Pazar günü ikindi namazına müteakip Hürriyet Mahallesi Gazi Murat Bey Camii’nden kaldırılacaktır.

Tekirdağ eski milletvekili Nihan İlgün’ün yeğeni de olan Zeynep Kürümoğlu uzun süredir böbrek yetmezliği ve kalp rahatsızlığına bağlı olarak sağlık sorunları nedeniyle tedavi görüyordu.

Merhumeye Allah’tan rahmet, değerli ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

www.kesanpostasi.com

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı