Güncel Okuma Sayısı: 73

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU KİTABI 100 KİŞİYE HAYAT VERDİ

Naim Süleymanoğlu nun can dostu Hollanda da ki arkadaşı Bülent Türker ile İzmirli araştırmacı yazar Ahmet Gürel in birlikte kaleme aldıkları ve Naim Süleymanoğlu’nun kızları Sezin ve Esin’in  kitaba ismini..

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU KİTABI 100 KİŞİYE HAYAT VERDİ

Naim Süleymanoğlu nun can dostu Hollanda da ki arkadaşı Bülent Türker ile İzmirli araştırmacı yazar Ahmet Gürel in birlikte kaleme aldıkları ve Naim Süleymanoğlu’nun kızları Sezin ve Esin’in  kitaba ismini verdikleri  ve yaptıkları projelerle 3 ay içinde 50 kişiye engelli arabası  50 görme özürlüye de baston verdiklerini belirten Bülent Türker. “Böyle bir projeye vesile olan  Naim Süleymanoğlu’nun kızları Sezin ve Esin’e çok teşekkür ederiz. Bu projemizde bize destek veren  Hatice Bayar, Vahit Acıöz, Vedat Kement, Muhterem Çapur,  Remziye Levent, Mete Birik,Mustafa Gülsever, Ahmet ve Hülya Kaya ,Ercan Erdoğan , Orhan Balta ile Ali Koç’a çok teşekkür ederiz.

Ayrıca Naim hayrına Ramazanda Vize Kırklareli’nde 250  kişiye iftar yemeği ve 200 kişiye de erzak dağıttık. Projeler çerçevisinde 1000 kişiye Naim Süleymanoğlu magneti  hediye ettik.”dedi.

Türker, Anıt mezar proje yarışmasının  devam ettiğini de belirterek “.  Naimi görme ve tanıma fırsatını bulan  ustam Ahmet Gürel’e ve bana destek veren tüm dostlara teşekkür ederiz. Naim için ne yapsak azdır. Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun.

REKLAM

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL