CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU KİTABI HOLLANDA DA OKUYUCULARLA BULUŞTU

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU KİTABI HOLLANDA DA OKUYUCULARLA BULUŞTU

Hollanda da yaşayan Naim Süleymanoğlu nun arkadaşı Bülent Türker tarafından  128 sayfalık  Cep Herkül Naim Süleymanoğlu’nun bilinmiyenleri piyasaya çıktı. 30 yıllık arkadaşı olan Bülent Türker  yaptığı açıklamada “ofset baskı  renkli ve özenerek hazırlanan kitap  bu hafta sonu imza günü ile  okuyucuları ile buluşacak. Çok heyecanlıyım. 9. kitabım ama bu kitabın ayrı bir özelliği var. Naim ile...

Haberin Tarihi: 29 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:732 defa okundu.

Hollanda da yaşayan Naim Süleymanoğlu nun arkadaşı Bülent Türker tarafından  128 sayfalık  Cep Herkül Naim Süleymanoğlu’nun bilinmiyenleri piyasaya çıktı.

30 yıllık arkadaşı olan Bülent Türker  yaptığı açıklamada “ofset baskı  renkli ve özenerek hazırlanan kitap  bu hafta sonu imza günü ile  okuyucuları ile buluşacak. Çok heyecanlıyım. 9. kitabım ama bu kitabın ayrı bir özelliği var. Naim ile Hollanda da  evimde 2013 yılında bu kitabı yazmaya karar vermiştik sonuna geldiğimizde bana  bu kitabı şimdi yayınlamıyoruz ben öldükten sonra yayınlayacaksın demişti.

Önce üzülmüştüm. Son 10 yıl Naim’e çok vefasızlık yapıldı. Onun  Türkiye ye kazandırdığı başarılar çabuk unutuldu. Onun gibi bir sporcu bir daha kolay kolay gelmez. Sadece sporcu değil o özgürlüğünde  bir temsilcisi idi. Bulgaristan Türklerinin ve dünya Türklerinin  sevdalısı olduğu gibi tüm dünya ona tanıyor ve seviyordu. 1985 ve 1986 da Çin’de Dünyada yılın sporcusu seçilmişti. Ayrıca Time Dergisine  kapak olan tek Türk sporcusu olma özelliğine de sahipti. Aralık ayında onun için Kırklareli Vize ilçesinde ve Hollanda’nın Rotterdam  şehrinde fotoğraf sergisi açmıştım . Şimdi  de kitabı çıktı ayrıca kitabı ile  birlikte Naim in  magnetini hediye olarak okuyucularımıza armağan edeceğiz.

Nur içinde yatsın. Hayatta iken bu değerli insanların kıymetini bilmek lazım.” şeklinde konuştu.

Bülent Türker’in konuyla ilgili açıklamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı