ÇETİN Hukuk Bürosu açıldı

ÇETİN Hukuk Bürosu açıldı

Kırpınar Ağası ve  işadamı Ahmet Çetin’in Oglu avukat Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosu törenle açıldı. S Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosunun açılışı dolayısıyla tören yapıldı. Yaşar Atlı Plazadaki hukuk bürosunun açılışına Belediye Başkanı Recep Gürkan ,Edirnenin değerli protokolu , Çetin ailesinin degerli büyükleri arkadaşları ve davetliler katıldı. Açılışta konuşan Av. Sabri İnaç Çetin misafirlere teşekkür...

Haberin Tarihi: 5 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:822 defa okundu.

Kırpınar Ağası ve  işadamı Ahmet Çetin’in Oglu avukat Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosu törenle açıldı.

S Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosunun açılışı dolayısıyla tören yapıldı. Yaşar Atlı Plazadaki hukuk bürosunun açılışına Belediye Başkanı Recep Gürkan ,Edirnenin değerli protokolu , Çetin ailesinin degerli büyükleri arkadaşları ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Av. Sabri İnaç Çetin misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlarken “Görevimi en adil şekilde ircaa etmek için kurmuş olduğum bu büronun açılışında hepinizi görmekten onur duyduğumu bilmenizi isterim. Görevimi bu mesleğin verdiği yükümlülük ve sorumlulukla en iyi şekilde ircaa edeceğimi kendime görev arz ettiğimi bilmenizi isterim. Bu günlere gelmemde eğitim öğretim ve iş hayatımda sürekli yanımda olan anneme, babama teşekkür ederim “ dedi.

Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin ,Belediye başkanı Recep Gürkan ve Edirne’nin değerli  protokolu ve Çetin ailesinin büyükleri  tarafından hukuk bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı