HESABIM
Üye Ol

Çevre Düzenleme Çalışmaları başladı

Çevre Düzenleme Çalışmaları başladı

Enez’de, Taşaltı Gölü ve Meriç Nehri kenarında Çevre Düzenleme Çalışmaları başladı. Taşaltı Gölü kenarında “İstanbul Büyük Şehir Parkı” ve Meriç Nehri kenarında “Antik Yollarda Projesi kapsamında Bisiklet ve Yürüyüş Yolları” yapılması planlanan alanlara zemini güçlendirmek amacıyla inşaat atığı moloz yığınları dökülmüştü. Belirtilen alanlarda son iki gündür iş makineleriyle devam eden çalışmalarla alan komple düzenlenerek hayata...

Haberin Tarihi: 10 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1086 defa okundu.
Enez’de, Taşaltı Gölü ve Meriç Nehri kenarında Çevre Düzenleme Çalışmaları başladı. Taşaltı Gölü kenarında “İstanbul Büyük Şehir Parkı” ve Meriç Nehri kenarında “Antik Yollarda Projesi kapsamında Bisiklet ve Yürüyüş Yolları” yapılması planlanan alanlara zemini güçlendirmek amacıyla inşaat atığı moloz yığınları dökülmüştü.
Belirtilen alanlarda son iki gündür iş makineleriyle devam eden çalışmalarla alan komple düzenlenerek hayata geçirilmesi planlanan projeler için hazır hale getiriliyor.
Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı’dan alınan bilgiye göre: Antik Yollarda Projesi kapsamında yapımı devam eden Bisiklet ve Yürüyüş Yolları 3. Etabı Meriç Nehri boyunca devam ederek başladığı nokta olan Enez Giriş Köprüsüyle birleştirilecek. Tamamlanan son etapla Bisiklet ve Yürüyüş Yolları, Enez’in etrafını 360 derece çevreleyecek.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı