TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 167.211
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.314
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 169
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 9.109
Güncel Siyaset Okuma Sayısı: 527

CHP Edirne İl ve ilçe başkanlıkları Kılıçdaroğlu’na destek verdi

CHP Edirne İl Başkanlığı ve İlçe başkanlıkları adına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na bir mektupla hakarete ve tehdide varan cümlelerle tehditte bulunulmasına cevap verdi. Açıklama şöyle; Kamuoyuna Saygıyla duyurulur,         ..

CHP Edirne İl ve ilçe başkanlıkları Kılıçdaroğlu’na destek verdi

CHP Edirne İl Başkanlığı ve İlçe başkanlıkları adına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na bir mektupla hakarete ve tehdide varan cümlelerle tehditte bulunulmasına cevap verdi.

Açıklama şöyle;

Kamuoyuna Saygıyla duyurulur,

         CHP Edirne  İl Örgütü ve İlçe Başkanlıkları  olarak Sayın Genel Başkanımıza sosyal medya üzerinden yapılan saldırıyı ve tehditleri  şiddetle kınadığımızı belirtmek isteriz. Bu yaşanan elim olay bir güç gösterisi olmayıp açık şekilde ülkemizin yönetim biçimini gözler önüne koymuştur.  Ülkemizde mevcut yönetim boşluğunun bir sonucu ve devlet otoritesinin bitikliği gözler önüne bir kez daha serilmiştir.

         Türkiye Cumhuriyeti Devletinin  yetkili makamlarının bu olaylar karşısında sessizliğini koruyor olması ve adli işlemlerin halen başlatılmamış olması kan dondurucu ve hukuk devleti anlayışından uzaklığın göstergesidir.

         Bugüne kadar yaşanmış, baskılardan da, saldırılardan da ve tehditlerden de korkmadık ve korkmayacağız.  Ülkemizin adaletsizliğe  teslimini kabul etmediğimizi ve etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.        Muhalefet edenlerin baskı ve tehditle susturulmaya çalışılması beyhude bir çaba olup sonuçsuz kalmaya devam edecektir.

         Cumhuriyet Halk Partisinin savaş meydanlarında kurulan bir parti olduğunu hatırlatarak  adalet ve demokrasi mücadelesinden asla geri adım atmayacağımızı belirtiriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL