HESABIM
Üye Ol

CHP Edirne İl Yönetimi Seçim İçin Avukatlardan Ekip Kurdu

CHP Edirne İl Yönetimi Seçim İçin Avukatlardan Ekip Kurdu

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanlığı sandık güvenliğini sağlamak için Avukatlardan ekip kurdu. CHP Edirne İl Başkanlığı Sandık güvenliğinin sağlanması ve seçimlerde görevlilere hukuki yardım sağlanması için Hukuk ve seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Engin Yağcılar koordinasyonunda Edirne Barosu avukatlarından  oluşan bir ekip kurup , görev paylaşımı ile eğitim çalışmalarını yaptılar. İl Başkan...

Haberin Tarihi: 20 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:735 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanlığı sandık güvenliğini sağlamak için Avukatlardan ekip kurdu.

CHP Edirne İl Başkanlığı Sandık güvenliğinin sağlanması ve seçimlerde görevlilere hukuki yardım sağlanması için Hukuk ve seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Engin Yağcılar koordinasyonunda Edirne Barosu avukatlarından  oluşan bir ekip kurup , görev paylaşımı ile eğitim çalışmalarını yaptılar.

İl Başkan Yardımcısı Engin Yağcılar yaptığı açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Örgütü olarak sandık güvenliğinin sağlanması için her okul çevresinde bir avukatın görev yapmasını sağladık.  Seçimin demokratik ve hukuki zeminde gerçekleşmesi için çalışmalarımız ve kontrollerimiz devam edecektir.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı