Siyaset Okuma Sayısı: 21

CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay Çalışmalarına devam ediyor

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay ilçe Başkanı Özlem Becan ve İlçe Örgütü ile köy ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaret ettiği köylerde..

CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay Çalışmalarına devam ediyor
Yaklaşan 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay ilçe Başkanı Özlem Becan ve İlçe Örgütü ile köy ziyaretlerine devam ediyor.
Ziyaret ettiği köylerde büyük bir ilgi ve sempatiyle karşılanan Atalay dün akşam da Uzunköprü’nün Yağmurca, Karabürçek ve Elmalı Köylerindeydi.
Konuşmasında AKP iktidarının uygulamaları ile çiftçilerin borçlandırıldığını, üretimden  uzaklaştırıldığını ve adeta  Tarım ve hayvancılığın bitirildiğini söyleyerek;
CHP İktidarında Çiftçinin üretimde kullandığı mazotu  3 (üç)TL den vereceğiz dedi.
 Atalay Türkiye’yi tarımda ithalatçı olmaktan çıkarıp, ihracatçı hale getireceklerini ve Tarım Kanunu’nun 21. Maddesi’ni uygulayacaklarını söyleyerek Gayri Safi Yurt İşi Hasılanın % 1’i kadar vereceğimiz tarım desteklerini iki katına çıkaracaklarını vurguladı.
Tarımsal üretimde kullanılan tohum, gübre ve tarım ilacı gibi girdilerin vergilerini düşürerek, maliyetleri aşağıya çedeceklerinin de sözünü veren Atalay “Çiftçinin yüzünü yeniden hep birlikte güldüreceğiz.” Dedi.
24 Haziran’da Edirne’de 4-0 yaparak Parlamentoda çoğunluğu sağlayacaklarını belirten Yakup Atalay, Muharrem İnce’yi de hepimizin Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL