HESABIM
Üye Ol

CHP Edirne Milletvekili Adayları Keşan’da Seçim Startını Verdiler. Hedef 4-0

CHP Edirne Milletvekili Adayları Keşan’da Seçim Startını Verdiler. Hedef 4-0

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile CHP 27.Dönem Edirne Milletvekili Adayları 29 Mayıs 2018 Salı günü Keşan’da bir basın toplantısı düzenleyerek seçim startını verdi. CHP 1.Sıra Adayı Okan Gaytancıoğlu, 2.Sıra Adayı Erdin Bircan, 3.Sıra Adayı Yakup Atalay ve 4.Sıra Adayı Erdoğan Gümülcineli saat 18.00 sıralarında CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na geldiler. Buradaki toplantıya Keşan Belediye...

Haberin Tarihi: 29 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:1120 defa okundu.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile CHP 27.Dönem Edirne Milletvekili Adayları 29 Mayıs 2018 Salı günü Keşan’da bir basın toplantısı düzenleyerek seçim startını verdi.

CHP 1.Sıra Adayı Okan Gaytancıoğlu, 2.Sıra Adayı Erdin Bircan, 3.Sıra Adayı Yakup Atalay ve 4.Sıra Adayı Erdoğan Gümülcineli saat 18.00 sıralarında CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na geldiler.

Buradaki toplantıya Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkan Vekili Hasan Çıkıkçı, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan,  il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldılar.

Burada ilk konuşmayı yapan Hasan Çıkıkçı, “Türkiye’de bugünlerde birşeyin önüne geçilemiyor, bir doların yükselişi ve Muharrem İnce’nin süper yükselişini kimse engelleyemiyor. 24 Haziran’da Demokrasi kazanacak. 25 Haziran’da da Türkiye’der yeni bir güneşi doğacak. Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak CHP’de mecliste iktidar olacaktır. Ben sözü il başkanımız Fevzi Pekcanlı’ya bırakıyorum “dedi.

Çıkıkçı’dan sonra söz alan Pekcanlı’da ilk olarak CHP Keşan İlçe Başkanlığı vekaletinin Çıkıkçı’dan alındığını ve CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na Salim Yaatıkçı’nın yeniden atandığını belirterek “CHP Keşan İlçe Örgütümüz kendi arasında böyle bir görevlendirme yapılması konusunda karar almıştı. Bu kararı genel merkezimiz de bugün onayladı ve Bülent Tezcan bana bu konuda alınan kararı bildirdi. Bu toplantıda da bunu açıklıyorum. Türkiye’de % 58 oyla en fazla oy alan il olarak bunu devam ettirmek için çalışmalarımıza başladık. Güzel bir heyecan var. Gittiğimiz her yerde büyük ilgi görüyoruz. Seçim startımızı verdik. Üzerimizde büyük bir yük var. 4 adayımıza da güveniyoruz. Belediye başkanlarımız da her zaman yanımızda ben Mehmet Özcan ve Recep Ordu başkanımıza da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Pekcanlı’dan sonra sırasıyla Gaytancıoğlu, Bircan, Atalay ve Gümülcineli konuştular.

Basın toplantısı ve adayların konuşmaları ile ilgili görüntüleri aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı