Manşet Siyaset Okuma Sayısı: 44

CHP Gençlik Kolları’nda, listeler askıya dün çıktı

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik yaptığı açıklamada; gençlik kolları listelerinin askıya çıktığını belirterek, 21 Ocak 2020 tarihine kadar askıda kalacağını kaydetti. Şevik, açıklamasında şunlara yer..

CHP Gençlik Kolları’nda,  listeler askıya dün çıktı

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik yaptığı açıklamada; gençlik kolları listelerinin askıya çıktığını belirterek, 21 Ocak 2020 tarihine kadar askıda kalacağını kaydetti.

Şevik, açıklamasında şunlara yer verdi: “Gençlik Kolları listeleri, Keşan İlçe Başkanlığı’nda askıya çıktı. Listeler, 14 Ocak-21 Ocak 2020 tarihleri arasında askıda kalacak. Partili genç arkadaşlarımızın listelerde isimlerini kontrol etmelerini rica ediyoruz. Yapılacak herhangi bir itiraz varsa, bunun gençlik kolları başkanlığına yapılmasını rica ediyoruz. Listeler askıdan indikten sonra seçimlerin ne zaman yapılacağı belirlenecek ve bizlere bildirilecek. Daha sonra bizlerde gençlik kolları seçimlerinin hangi tarihte olacağını kamuoyuna açıklayacağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL