Güncel Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’nde yeğeninin nikah şahitliğini yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’nde yeğeninin nikah şahitliğini yaptı.

 

KILIÇDAROĞLU KOCAELİ’NDE: KURULTAYDA ŞÖLEN YAŞANACAK”

Kocaeli (Özel)- Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ağabeyi Ali Kamer Kılıçdaroğlu’nun oğlu Özgür’ün düğünü için Kocaeli’ndeydi. Özgür Kılıçdaroğlu ile Hülya ve Nuri Bayülgen’in kızı bankacı Didem Bayülgen’in nikahında Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan’la birlikte nikah şahitliği yapan CHP liderinin esprileri nikah salonunun havasını değiştirdi.

 BİRBİRİNİZE SAYGILI OLUNUZ

IMG-20151114-WA0002-2 IMG-20151114-WA0004

Yeğeni Özgür’e nikah şahitliği yapan Kemal Kılıçdaroğlu evlilik cüzdanını gelin Didem’e verdi. CHP Genel Başkanı konuşmasında, “Sizlerle birlikte olmaktan gerçekten mutluluk duydum. Yeğenim güzel bir kızla evleniyor. Onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Arada bir kavga edebilirsiniz ama sakın saygıyı elden bırakmayın, birbirinize saygılı olunuz” ifadelerine yer verdi.

IMG-20151114-WA0007

Bir Temel fıkrası da anlatan Kemal Kılıçdaroğlu, “Temel’e sormuşlar, ‘Nerelisin’ diye. ‘Vallahi henüz evlenmedim’ demiş. Böylece Özgür’ün artık nereli olduğunu bundan sonra daha iyi göreceksiniz. Doğal olarak aile cüzdanını da gelin hanıma veriyorum. Hayırlı uğurlu olsun, mutluluklar diliyorum. Allah mutlu etsin” diye konuştu.

Nikahın diğer şahidi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da çiftlere mutluluk diledi.

ŞÖLEN YAŞANACAK”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti içi muhalefetin olağanüstü kurultay istemiyle ilgili sorulara da yanıt verdi. CHP’nin parti içi demokrasiye byük önem verdiğinin altını çizen Kılıçdaroğlu, “CHP’nin gerçekleşecek kurultayında demokrasi şöleni yaşanacak” sözleriyle Şubat ayında olağan kurultay yapılacağının mesajını verdi..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL