Siyaset Okuma Sayısı: 425

CHP heyeti esnafı ve pazaryerini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, CHP Keşan Kadın Kolları Başkanı Nermin Arhatır ve CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik ve CHP Yönetim Kurulu..

CHP heyeti esnafı ve pazaryerini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, CHP Keşan Kadın Kolları Başkanı Nermin Arhatır ve CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik ve CHP Yönetim Kurulu üyeleri 17 Ekim 2020 Cumartesi günü Keşan esnafını ve pazaryerini ziyaret etti.

Ziyaretler ile ilgili CHP Keşan İlçe Başkanlığı Facebook Sayfasında şu açıklama yayınlandı.

İlçe Başkanımız Recep Pekcan, Milletvekilimiz Okan Gaytancıoğlu ve Partililerimiz ile birlikte pazaryeri ve çarşı esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Esnafımız maalesef kan ağlıyor, vatandaşımız da alım güçlerinin olmamasından müzdarip ve üreticilerimiz de emeklerinin karşılığını alamamaktan dert yanıyor. Bizlerde nasıl esnafımızın ve vatandaşlarımızın iyi günlerinde yanındaysak, her zaman olduğu gibi bu zor günlerinde de yanlarındayız ve söz veriyoruz Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında herkes refaha kavuşacak ülkemiz huzur bulacak.

Esnaflar da ziyaretler ve soruınlarını dinleyerek kendilerini yalnız bırakmayan  Gaytancıoğlu, Pekcan, Arhatır ve Şevik ile CHP Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL