Manşet Siyaset

CHP İl başkanlığı tapusunu aldı

CHP İl başkanlığı tapusunu aldı

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı İl Başkanlığının yeni binasının tapusunu aldı

27 Aralık 2015 tarihinde yapılan seçimle İl Başkanlığı görevine gelen Fevzi Pekcanlı seçildiği gün yaptığı konuşmada partime bir bina kazandıracağım demişti ve verdiği sözü tutarak yeni binanın tapusunu aldı.

img-20161129-wa0004 20161129_161401_003Göreve geldiği günden itibaren yeni bir bina arayışına giren Fevzi Pekcanlı ve yönetim kurulu üyeleri Kervansaray Otelin arkasında bulunan özel bir binaya ait iki katlı binanın satılığa çıktığını öğrenip banka yetkilileri ile görüşerek binayı CHP Edirne İl Başkanlığına kazandırdı.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı açıklamada “ Bu gün çok gururluyum. Binanın alınmasında maddi manevi destek olan ve emeği geçen genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere Genel Başkan yardımcılarımıza , belediye başkanlarımıza ,milletvekillerimize,il ilçe yönetim kurulu üyelerime parti üyelerime  teşekkür ederim. Örgüt arkadaşlarım bana inandı ve destek oldu. Bende onlara çok teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar demişler en güzelini biz gösterdik.Bir Olduk Birlik Olduk ve yeni binamızı aldık.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL