HESABIM
Üye Ol

CHP İpsala’yı İYİ Parti’ye Bıraktı…

CHP İpsala’yı İYİ Parti’ye Bıraktı…

Son ana kadar aday açıklanması beklenen CHP’de, İpsala Belediye Başkanlığı için aday çıkarılmayacağı ve seçimlere İYİ Parti adayının katılacağı CHP İpsala Belediye Başkan Aday Adayı Cenan Tetik tarafından İpsalalı seçmenlere duyuruldu. Tetik, konuyla ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “Sevgili İpsalalılar 108 gün süren CHP belediye Başkan aday adaylığı sürecim; Bu akşam (Cuma günü akşamı)...

Haberin Tarihi: 11 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:806 defa okundu.

Son ana kadar aday açıklanması beklenen CHP’de, İpsala Belediye Başkanlığı için aday çıkarılmayacağı ve seçimlere İYİ Parti adayının katılacağı CHP İpsala Belediye Başkan Aday Adayı Cenan Tetik tarafından İpsalalı seçmenlere duyuruldu.

Tetik, konuyla ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “Sevgili İpsalalılar 108 gün süren CHP belediye Başkan aday adaylığı sürecim; Bu akşam (Cuma günü akşamı) partimiz yönetiminden almış olduğum bilgiyle ilçemizin ittifak doğrultusunda iyi parti adayına bırakılmasıyla son bulmuştur.

Bu zaman zarfında bizlerle yol arkadaşlığı yapan tüm sevdiklerimize gönülden teşekkür ederim İyi ki varsınız sağlıcakla kalın…” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti Genel Merkezi, geçtiğimiz günlerde belediye başkan adaylarını açıklayarak İpsala’da Abdullah Ünsal’ın İYİ Parti İpsala Belediye Başkan Adayı olduğunu duyurmuştu.

Konuyla ilgili basın açıklamasının bu hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı