Güncel Siyaset Okuma Sayısı: 16

CHP Keşan İlçe Kadın Kolu yönetimi, Anneler Günü nedeniyle çiçek dağıttı.

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Kadın Kolu yönetimi tarafından, Anneler Günü nedeniyle, Tekel Meydanı’nda açtıkları stantta tüm annelere çiçek dağıttı. CHP Keşan İlçe Kadın Kolu Başkanı Nedime Pangal ile..

CHP Keşan İlçe Kadın Kolu yönetimi, Anneler Günü nedeniyle çiçek dağıttı.

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Kadın Kolu yönetimi tarafından, Anneler Günü nedeniyle, Tekel Meydanı’nda açtıkları stantta tüm annelere çiçek dağıttı.

573027c4dd656

CHP Keşan İlçe Kadın Kolu Başkanı Nedime Pangal ile bazı Yönetim Kurulu üyeleri, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ın eşi Şengül Özcan’ın ve partili kadınların katıldığı etkinlik, saat 11.30 sıralarında, Tekel Meydanı’nda kurulan stantta başladı.

Pangal: “CHP iktidara geldiğinde, hiçbir anne ağlamayacak”

Etkinlik ile ilgili olarak açıklamada bulunan Pangal, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladıklarını vurgulayarak, “8 Mayıs annelerin günüdür. Bizim için annelerin gözyaşları kutsaldır ve hiçbir annenin akıttığı gözyaşının rengi, dini, dili yoktur. CHP iktidara geldiğinde, hiçbir anne ağlamayacak, hiçbir annenin çocuğu açlıktan kucağında ölmeyecek, hiçbir anne sofrasına ekmek götüremediği için intihar etmeyecek. Bu nedenle annelerin şiddet görmemesi, gözyaşı dökmemesi dileğiyle tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlarım.” dedi.

Şehit annesini ziyaret ettiler

Bu açıklamanın ardından, CHP’li katınlar kadınlara karanfil dağıtarak Anneler Günü’nü kutladı. Daha sonra Şehit Aydın Anbarlı’nın annesi ziyaret eden CHP’li kadınlar, şehit annesinin Anneler Günü’nü kutlarken, kısa bir sure önce vefat eden babası için de baş sağlığı diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL