HESABIM
Üye Ol

CHP Keşan İlçe Yönetimi 2019 Seçimleri İçin Önseçim Kararı Aldığını Açıkladı…

CHP Keşan İlçe Yönetimi 2019 Seçimleri İçin Önseçim Kararı Aldığını Açıkladı…

CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu 29 Eylül 2018 Cumartesi günü bir basın toplantısı düzenledi. Saat 12.00’de CHP İlçe Binası’nda düzenlenen toplantıya CHP İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Nasip Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İl Genel Mecli Üyeleri Abdülaziz Çıkıçı, Mehmet Ali Yetim ve Erdinç Can,CHP Keşan Belediye Başkan...

Haberin Tarihi: 30 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1185 defa okundu.

CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu 29 Eylül 2018 Cumartesi günü bir basın toplantısı düzenledi.

Saat 12.00’de CHP İlçe Binası’nda düzenlenen toplantıya CHP İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Nasip Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İl Genel Mecli Üyeleri Abdülaziz Çıkıçı, Mehmet Ali Yetim ve Erdinç Can,CHP Keşan Belediye Başkan Aday Adayları Şenol Yalı, Mustafa Bezbaş ile partililer katıldı.

Toplantıda konuşan CHP İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, AKP İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ın belediyeye yönelik eleştirilerine cevap verirken ayrıca, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliğine aday adayı olacakların nasıl bir yol izleyeceği,ilçe yönetiminde bulunanların istifası ile ilgili bilgiler verdi.

Yatıkçı ayrıca CHP Keşan İlçe Yönetimi olarak 31 Mart seçimleri için bütün seçimler için önseçim yapılması konusunda karar aldıklarını ve genel merkez ve il yönetiminde bu konuda bir istekte bulunulduğunda bu kararı göndereceklerini belirtti.

Yapılan basın toplantısı ile ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı