Bölgeden Siyaset Okuma Sayısı: 8

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ GÜNDOĞDU VATANDAŞLARI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu vatandaşlar ziyaret etmeye devam ediyor. CHP Kırklareli Milletvekili Gündoğdu seçimden seçime vatandaşları ziyaret etmek yerine her zaman vatandaşların yanında olduğunu ve sürekli iletişim..

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ GÜNDOĞDU VATANDAŞLARI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu vatandaşlar ziyaret etmeye devam ediyor.

DSC_1593 DSC_1609

CHP Kırklareli Milletvekili Gündoğdu seçimden seçime vatandaşları ziyaret etmek yerine her zaman vatandaşların yanında olduğunu ve sürekli iletişim halinde olduğunu bir kez daha gösterdi. Yapılacak olan genel seçimler öncesi partisinin seçim vaadlerini seçmenineanlatan Gündoğdu Pınarhisar’da vatandaşlarla bir araya geldi

DSC_1630 DSC_1639

Gündoğdu vatandaşları sadece seçimden seçime ziyaret etmediklerini her zaman ziyarette bulunduklarını ifade etti. Pınarhisar’da bir takım ziyaretleri sırasında Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, CHP Pınarhisar İlçe Başkanı Volkan Ertan, İl Genel Meclis Üyeleri, Pınarhisar Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Vatandaşlarla sohbet eden Vekil Gündoğdu vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde gidereceklerini söyledi.Partisini seçim vaatlerini vatandaşlara anlatan Gündoğdu, “ Yapılacak olan seçimlerde ülke genelinde partimiz oy sayısını ciddi anlamda arttıracak. Kırklareli’nde ve ülke geneline artacak olan oy oranımızla vatandaşımıza daha iyi hizet sunabilmek için mecliste sandalye sayımızda da değişim olacak. Biz her zaman haklının ,çalışanın vatandaşın yanında olacağız.Vatandaşımıza hak ettiği gibi davranacağız. Kırklareli’miz vergi vermede en üst sıralarda bulunuyor fakat hükümetten hizmet almada nedense alt sıralarda bulunuyor. Biz her ile herkese eşit davranan bir partiyiz. Bizim iktidarımızda vatandaşımız kazanacak yandaşlar kaybedecek.” Şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL