HESABIM
Üye Ol

CHP’nin 95.Yıldönümü Kutlandı…

CHP’nin 95.Yıldönümü Kutlandı…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.Kuruluş Yıldönümü 9 Eylül 2018 Pazar günü düzenlenen törenle kutlandı. Saat 09.30’da CHP Keşan İlçe Binası’nda CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkan Vekili Ercan Ersoylu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı. Burada...

Haberin Tarihi: 9 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:634 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.Kuruluş Yıldönümü 9 Eylül 2018 Pazar günü düzenlenen törenle kutlandı.

Saat 09.30’da CHP Keşan İlçe Binası’nda CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkan Vekili Ercan Ersoylu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Burada eski partili olan ve yeniden partiye üye olan Engin Şavur’a parti rozeti CHP Edirne Milletvekili ve CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı tarafından takıldı.

Yatıkçı, burada CHP’nin 95.kuruluş yıldönümünü kutladı ve daha sonra hep birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne geçildi.

Burada İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu’nun okunmasının ardından, CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak CHP’nin 95.Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

Buradaki törenin ardından yeniden CHP İlçe Binası’na geçilerek 95.yılla ilgili pasta törende bulunan başta Yatıkçı olmak üzere CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, eski ilçe başkanları Baki Topal, Ufuk Kanışkan, Vedat Koyuncu tarafından kesilerek partinin kuruluş yıldönümü kutlandı.

Gaytancıoğlu daha sonra bir konuşma yaparak partinin kuruluş yıldönümünü kutlayarak gündemi değerlendirdi.

Kuruluş yıldönümü töreni kesilen pastanın konuklara ikram edilmesi ile sona erdi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı