Bölgeden Siyaset

CHP’Lİ ADAYLARDAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

CHP’Lİ ADAYLARDAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekilleri ve adayları Turabi Kayan, Vecdi Gündoğdu ve Milletvekili Adayı Tuna Soykan il genelinde bulunan belediyeleri ziyaret etti.

3 4

CHP Kırklareli Miletvekilleri Turabi Kayan, Vecdi Gündoğdu ve milletvekili adayı Tuna Soykan CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve beraberindekilerle birlikte Lüleburgaz, Evrensekiz,Ahmetbey, Pınarhisar ve Kaynarca Belediyelerini ziyaret etti.

5 unnamed

İlk olarak Lüleburgaz Belediyesini ziyaret eden Milletvekilleri belediye Başkanı Emin Halebak tarafından kapıda karşılandı taraflar burada birikte birz sohbet ettikten sonra Evrensekiz Belediyesi Başkan Vekili Nasuh Özbay’ı ziayret etti.

Buradan Ahmetbey,Pınarhisar Belediyelerini ziyaret eden CHP’li vekiller duraklarının sonuncusu olan Kaynarca’yı ziyaret ettiler.

2

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim planımız biz vekilleraracılığı ile vatandaşlarımıza ve başkanlarımıza iletiliyor. Kasım ayında yapılacak olan seçimlerde partimiz çiftçiden emekliye, öğrenciden polise, gazilerimize, şehit ailelerimize her kesime hitap eden ve onların yaşam kalitesini arttıracak projeler hazırlamıştır. Biz bu seçimde her zamankinden daha iyi hazırlandık ve vatandaşlarımıza projelerimizi anlatmaya başladık.” Şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL