HESABIM
Üye Ol

CHP’li Kadınlar Hemşireler ve Eczacılar Günü’nü Kutladılar.

CHP’li Kadınlar Hemşireler ve Eczacılar Günü’nü Kutladılar.

CHP Keşan Kadın Kolları tarafından 15 Mayıs 2018 Salı günü, Hemşireler Günü ve Ezcacılar Günü nedeniyle bir dizi ziyaretlerde bulunuldu. İlk olarak Keşan devlet Hastanesi’ne ve ardından Özel Keşan Hastanesi’ne giden CHP Keşan Kadın Kolları üyeleri burada görev yapan hemşirelerin gününü kutlayarak, bir buket çiçek hediye ettiler. Daha sonra Eczacılar Günü nedeniyle Edirne Eczacı Odası...

Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:562 defa okundu.

CHP Keşan Kadın Kolları tarafından 15 Mayıs 2018 Salı günü, Hemşireler Günü ve Ezcacılar Günü nedeniyle bir dizi ziyaretlerde bulunuldu.

İlk olarak Keşan devlet Hastanesi’ne ve ardından Özel Keşan Hastanesi’ne giden CHP Keşan Kadın Kolları üyeleri burada görev yapan hemşirelerin gününü kutlayarak, bir buket çiçek hediye ettiler.

Daha sonra Eczacılar Günü nedeniyle Edirne Eczacı Odası Keşan Temsilcisi Neslihan Yıldırır’ı ziyaret ederek günlerini kutladılar.

CHP Keşan Kadın Kolları Başkanı Nasip Çakır, “Büyük özveriyle çalışan hemşirelerimizin ve eczacılarımızın günlerini kutluyorum. Kendilerine de verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Onların günlerinde CHP olarak yanlarında olduk ve günlerini kutladık ” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı