Siyaset

CHP’nin Keşan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı’nın ‘Danışma Kurulu Toplantısı’, bu akşam gerçekleştirildi. Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi’ndeki Selim Sesler Tiyatro ve Konferans Salonu’nda yapılan toplantı, saat 19.00 sıralarında başladı. Toplantının Divan Kurulu’na;..

CHP’nin Keşan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı’nın ‘Danışma Kurulu Toplantısı’, bu akşam gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi’ndeki Selim Sesler Tiyatro ve Konferans Salonu’nda yapılan toplantı, saat 19.00 sıralarında başladı.

Toplantının Divan Kurulu’na; CHP Edirne Milletvekili Prof. Dr. Okan Gaytancıoğlu, CHP Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Ergüden, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ülkem Uruk getirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından toplantının açış konuşmasını yapan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan“Kıvılcım çok yerden yakılıyor ama bu akşam önümüzdeki yere seçimlerdeki kazanmamızı ve Cumhurbaşkanımızı bu gece buradan kutlamaya başlayacağız. 30 yıl sonra kaybettiğimiz Keşan Belediyesi’nde de Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanını göreceğiz ve meşale bu akşam buradan yakılacak.” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL